O srubu

Luxus, soukromí, příroda, wellness

Jen vy a nikdo jiný

Nezaměnitelná vůně masivu, ticho, klid a naprosté soukromí. Dokonalá relaxace těla i mysli v okruhu Vašich nejbližších. Vůně grilovaného masa a zvuk praskajícího ohně. Místo, kde lišky dávají dobrou noc. Možná to vše jsou důvody, proč jsme si srub Líny tak zamilovali a naše cesta za okouzlujícím místem nás dovedla do malebné vesničky Líny. Věděli jsme, že se o náš malý kousek ráje musíme podělit také s Vámi. Vítejte u nás, drazí hosté…

Rezervovat pobyt

Tajemství srubu Líny

Po překročení vstupních dveří pochopíte, oč tu běží…

Dominantou všeho je velká otevřená místnost (říkáme ji společenská) a naše masivní krbová kamna. Místnost obsahuje všechnu moderní techniku pro váš filmový maraton (k dispozici je vám obří promítací plátno) či taneční mejdan. Uprostřed místnosti na vás čeká kulečníkový stůl. Naleznete zde také plně vybavenou kuchyň včetně zrnkového kávovaru – výběrovou kávu od Coffeespotu od nás přijměte jako malou pozornost. Spát budete v jedné ložnici s oddělenými manželskými lůžky. Ráno vás nastartuje výhled na probouzející se zahradu, přímo u vchodu do ložnice máte navíc k dispozici nonstop vyhřátou vířivku. Další čtyři osoby (platí pro období květen-říjen) se vyspí v čtyřlůžkovém pokoji s palandou v druhém samostatně stojícím domku na pozemku. Zde mají k dispozici vše potřebné včetně vlastní kuchyně, drobného posezení s TV, vlastní WC a sprchu. To vše a mnohem více na vás čeká za branami srubu Líny!

Srub Líny nabízí soukromí
Srub Líny nabízí

Napsali o nás

Od roku 2016 jsme součástí Amazingplaces.cz, stránky, spravující nejkouzelnější místa v Česku a zahraničí. Na jejich webových stránkách si můžete zobrazit náš profil, rezervovat pobyt nebo zakoupit dárkový poukaz.

Zobrazit článek

V roce 2020 nás deník Forbes.cz zařadil mezi nejkrásnější sruby v Česku:

Zobrazit článek

Wellness a trochu pohybu

V ubytování můžete volně využívat vyhřívaný bazén, infra saunu, solárium nebo chcete-li se v rámci pobytu trochu hýbat, můžete si zaběhat na běžícím pásu, zajezdit na spinningovém kole nebo vyzkoušet další posilovací stroje. Děti jistě ocení domek se skluzavkou a houpačkou. Dospělí si můžou zahrát stolní tenis nebo kulečník. V okolí si můžete zajet do Mladé Boleslavi, například do muzea Škoda nebo se vydejte opačným směrem na zříceninu hradu Bezděz.

Rezervovat pobyt